International sites CzechEnglishGermanPoland
erb
banner
G+P Technik s.r.o. je česká obchodní společnost založena r. 2002.
banner
G+P Technik s.r.o. je česká obchodní společnost založena r. 2002.

Výstavy


IFRA Expo 2012 - Frankfurt nad Mohanem (Německo)

IFRA Expo 2012 - Frankfurt nad Mohanem (Německo)
Vážení přátelé,
opět Vás zveme na mezinárodní výstavu IFRA EXPO, která se letos koná v německém Frankfurtu nad Mohanem v termínu 29. - 31. 10. 2012. Více než 8.000 návštěvníků z více než 90 zemí si nenechá tuto příležitost ujít, stejně tak jako ani jiní vedoucí představitelé novin z celého světa. Zúčastněte se proto tohoto setkání skutečných odborníků novinového a tiskového průmyslu, včetně jeho dodavatelů, rozhodně i vy! Bližší informace naleznete ZDE.

DRUPA 2012

DRUPA 2012DRUPA 2012DRUPA 2012DRUPA 2012DRUPA 2012DRUPA 2012DRUPA 2012
Vážení přátelé polygrafie,
dovolte, abychom poděkovali všem z Vás, kteří jste se s námi setkali na již tradičním veletrhu polygrafické techniky a příslušenství DRUPA, který se konal v Düsseldorfu 3.-16.května 2012.
Byla to jedinečná příležitost, jak se setkat s novinkami v oblasti technologií a zpracování produktů v polygrafickém průmyslu. Firma G+P Technik Vám ráda zprostředkovala setkání s odborníky námi zastupovaných firem.
Na několika fotografiích z tohoto svátku polygrafické techniky můžete zavzpomínat s námi na tuto akci, která se koná jen jednou za 4 roky.
Budeme se těšit na další veletrh v roce 2016.

IFRA Expo - Vídeň - Rakousko

Vážení přátelé,
zveme vás na mezinárodní výstavu IFRA Expo 2011, která se bude konat v metropoli na Dunaji ve Vídni, od pondělí 10.října do středy 12. října.
IFRA Expo je mezinárodní setkání odborníků novinového a tiskového průmyslu a jeho dodavatelů, které pokrývají celou škálu produktů a služeb pro výrobu novin a časopisů.
IFRA  Expo spojuje ty správné lidi ve správné době a atmosféře. Pravidelně se tohoto setkání účastní více než 10.000 návštěvníků z 85 zemí celého světa.
Bližší informace a plánky výstavních hal a kongresovéh centra najdete ZDE.


Veletrhy a výstavy v roce 2009

Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009Veletrhy a výstavy v roce 2009

V roce 2009 jsme vystavovali na těchto veletrzích:

1) Poligrafia - 2009 - Polsko – Poznaň
    ( 21. - 24. 4 2009 ) 
V Poznani - veletrh Poligrafia -
vystavovali jsme v pavilonu 5 ve stánku č. 115.
Seznam všech vystavovatelů si můžete stáhnout
nebo prohlédnout ZDE. Seznam je tříděn abecedně,
ale v rámci jednotlivých pavilonů.
Mapu výstaviště ve formátu PDF si můžete zobrazit
nebo stáhnout ZDE
Vpravo se můžete podívat na fotografie z veletrhu


2) Embax Print - 2009 – Brno
     ( 19. – 22. 5. 2009 )
Veletrh Embax Print v Brně - mohli jste nás navštívit v pavilonu V stánek č. 098. Zde jste se mohli seznámit nejen s naší standardní nabídkou, ale také s novinkami v oblasti strojů  a zařízení i spotřebních materiálů. Také jste měli možnost seznámit se osobně s některými zástupci našich zahraničních obchodních partnerů
Mapu brněnského výstaviště si můžete stále zobrazit nebo stáhnout  buď jako obrázek JPG nebo jako dokument ve formátu PDF.


Ocenění Zlatý EmbaxPrint 2009

Na slavnostním večeru byl v Brně oceněn Zlatým EmbaxPrintem exponát námi zastupované švédské společnosti Nip Control AB, digitální měřicí systém Nip Control. O tomto přístroji jsme vás informovali již dříve na stránce NEWS.
Měřicí systém obsahuje měřicí přístroj Roller Nip Indicator (RNI) a ohebný statický a dynamický senzor.
Na fotografiích můžete vidět obchodně-technického ředitele naší společnosti pana Václava Koželuha a výkonného ředitele švédské společnosti Nip Control AB pana Stefana Wegdella, také ředitele naší polské pobočky pana Marka Friedricha a paní Lenku Štahlovou, pracovnici G+P Service, s.r.o. a také samozřejmě jednatele a majitele firmy G+P Technik, s.r.o. pana Ing. V. S. Bytomského.
Krátký videoklip v lepším rozlišení si můžete prohlédnout na stránkách našeho obchodního partnera - společnostiNip Control AB .
Doplňující informace o této události naleznete také na letáku ZDE.
____________________________________________________________________

V roce 2008 jste nás mohli navštívit na těchto akcích:

1) Polygraphy - 2008 - Kiev  ( 22. - 26. 09 .2008 ) veletrh v Kyjevě na Ukrajině.

2)  PRINTFORUM 2008 - mezinárodní konference, která se konala 1.10. 2008 v Praze.

3)  IFRA EXPO v Amsterdamu - mezinárodní veletrh vydavatelství a nakladatelství

Na adrese: IFRA Training si můžete přečíst (nebo stáhnout) dokument o vzdělávacích akcích v oblasti polygrafie - včetně popisů jednotlivých školení. Na konci čtyřiadvacetistránkového dokumentu ve formátu PDF jsou i kontaktní adresy na regionální střediska.

DRUPA 2008 - bližší informace a fotografie z této významné akce si můžete prohlédnout níže.

DRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmyslu

DRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmysluDRUPA 2008 - mezinárodní veletrh polygrafickýho průmyslu

Hala 6, stánek B 41

Společnost Gämmerler AG, která patří mezi naše významné obchodní partnery, si vytýčila důležité cíle - sledovat trendy vývoje zrychlení tisku a zpracování produktů větších tlouštěk za použití větší variability titulů.
Hlavním cílem společnosti na výstavě DRUPA 2008 bylo seznámit své zákazníky jak se současnými požadavky trhu v oblasti polygrafie, tak i s nejnovějšími technickými možnostmi a pozoruhodnými vývojovými trendy.
Na stánku společnosti Gämmerler byly živě prezentovány kompletní dokončovací linky pro zpracování časopisecké, novinové a knihárenské produkce. Pomocí simulace výrobních podmínek byli zákazníci seznamováni přímo na místě s možnostmi a výhodami rychlejší ořezové linky, precizního ukládání stohů nebo důmyslného automatizovaného řešení procesů.
Rovněž zde byl poprvé představen nový softwarový systém pro řízení procesů.
Společnost Gämmerler nabídla zákazníkům řešení pro mezi-rezortní optimalizaci technologických postupů, které má pozitvní dopad na snižování produkčních nákladů.
Tento inovativní produkt již byl instalován a úspěšné spuštěn u dvou renomovaných zákazníků.

Profil společnosti Gämmerler AG

Na poli knihařského a dokončujícího zpracování v polygrafickém průmyslu se řadí společnost Gämmerler AG k celosvětově známé špičce dodavatelů strojů a kompletních systémů.

Trendy použitých řešení společnosti Gämmerler AG pro dopravu produktů, rotační ořez, křížové skládání a paletizaci včetně robotických paletizátorů jsou inovativní, účinné a maximálně spolehlivé.

Komplexní nabídky zahrnující široký výrobní sortiment a služby, obsahují kromě plánování, výroby a instalace, upravené a parametrizované podle specifických přání zákazníka i komplexní dokončovací práce včetně následující zákaznické podpory.

Společnost Gämmerler AG, se sídlem ředitelství v Geretsried-Gelting blízko Mnichova, je zastoupena a reprezentována ve více než 30 zemích světa.

www.gammerler.com


Vits Systems GmbH na veletrhu DRUPA 2008

Vits Systems GmbH na veletrhu DRUPA 2008Vits Systems GmbH na veletrhu DRUPA 2008Vits Systems GmbH na veletrhu DRUPA 2008Vits Systems GmbH na veletrhu DRUPA 2008Vits Systems GmbH na veletrhu DRUPA 2008
Vits Systems GmbH - planovykladače - vykládání z role do archů, speciální skládací stroje, sušící pece k ofsetovým strojům.


www.vits.de